Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Problém s pletí po vysazení antikoncepce

Anonym (neregistrovaný uživatel)
Před čtvrt rokem jsem vysadila hormonální antikoncepci ( Yasminelle , kterou beru již 5let). Od té doby jsem začala mít problémy s pletí, které jsem do té doby neznala. Dokonce i v pubertě jsem měla pleť velice čistou a bez jakýchkoliv problémů. Nyní se mi ale začaly dělat svědivé uhříky na zádech a ve výstřihu. životosprávu dodržuji takřka vzornou, smažená jídla vůbec nejím, čokoládu minimálně, z jídelníčku jsem škrtla ostrá jídla a začala užívat zinek. Bohužel se to stále nelepší. Nějaké řešení? Zkušenosti se speciální kosmetikou nebo přírodníma maskama. Ráda bych slyšela i vaše typy na kosmetiku na obličej. V poslední době se mi zdá, že mám velmi nekvalitní plet v obličeji , celkově tak pozoruji i problém s vlasy a vlasovou kosmetikou. Děkuju všem, kdo se zapojí
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 06.04.2010 20:02
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Anonym (neregistrovaný uživatel)
Ahoj, i já ty to problémy mám. Po vysazení antikoncepce mám pořád lupy, a svědivé uhříky také. Proto jsem se rozhodla, že antikoncepci začnu znovu brát. Tak snad se to vrátí do normálu. Na svoji pleť jsem nepoužívala nějaké extra krémy, jen jsem si vždy opatřovávala obličej Alpou. Ale i tak žádná změna. Asi jsem ti moc nepomohla, ale aby jsi věděla, že nejsi sama. :-). Přeji pěkný den:-)
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci