Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Nadměrné vypadávání vlasů

Dobrý den, ráda bych se zde podělila o pomenší problém s mími vlasy. Dříve mi nikdy nepadali i přez to, že jsem si je od 14 let barvila šamponem, ale teď mi stačí abych si promnula vlasy a zůstane mi v rukách hrstka vlasů. Po celým bytě nacházím své vlasy, po zemi, v posteli i ve věcech. I přez to, že si vlasy češu velmi opatrně tak mám plnej kartáč. Už mi to nepříjde normální.. Měla bych s tím navštívit kožního? Může to být stresem? Co bych proti tomu měla dělat? Předem děkuju za jakoukoliv odpověď. Michaela (15)
Žena, Celkem 1 příspěvek na Poraď.cz. 05.07.2011 13:22
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Denis (neregistrovaný uživatel)
Denis
Dobrý den,

používáš kondicionér na vlasy? Ten yb ti mohl pomoci. Jestli je vypadávání opravdu tak hrozné, nejlepší bude když navštívíš lékaře.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Mám úplně stejný problém. Vlasy mi neustále padají, lámou se a třepí se. Dřív jsem si je hodně žehlila. To jsem omezila. Snažím se jíst zdravě, používám kvalitní šampony… Nic mi nepomáhá
Žena, Celkem 70 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Zkus si koupit nějaké vitamíny. Na vlasy je dobrý zinek, biotin, methionin… Zeptej se na něco v lékárně. Masky mi také nikdy nezabíraly, někde jsem četla, že vlasy musíš vyživit zevnitř.
Žena, Celkem 64 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Mně v době největšího padání pomohl Forcapil. Obsahuje právě zmiňovaný zinek, biotin atd. Tady mají hezky a přehledně vypsáno, na co je který vitamín dobrý, tak na to můžeš mrknout: http://www.forcapil.cz/#slozeni Za sebe ho můžu jen a jen doporučit
Žena, Celkem 40 příspěvky na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci