Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Padání vlasů a lupy

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s padáním vlasů a zvýšenou tvorbou lupů? Už je to nějakej ten pátek, co mi začaly o dost víc padat vlasy, mám pocit, že jsou i slabší a do toho se mi dělají loupky, takže si asi dokážete domyslet, jak to v mých dlouhých černých vlasech může vypadat. nevěděl by někdo prosím, co s tím? Je dobré brát nějaké doplňky, nebo zkusit nějaký kvalitní šampon (i když těch už jsem teda vyzkoušela...a nic)? Budu moc ráda za každou radu, díky!
Žena, Celkem 70 příspěvků na Poraď.cz. 20.04.2018 21:36
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Ahoj, tohle až moc dobře znám :/ já s vlasy bojovala už od puberty, taky mám tmavé vlasy, takže jsem z lupů a padání vlasů byla fakt nešťastná a to jsem zkoušela snad všechny mně dostupné přípravky na vlasy ať už proti padání, lupům, na posílení vlasů atp., bohužel nic nějak zázračně nepomohlo, takže za mě je určitě mnohem lepší rovnou zajít za odborníky a poradit se, co je vlastně příčinou padání, protože se obávám, že bez toho se asi nepohnete.
Žena, Celkem 64 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
To mě taky napadlo, ale moc nevím, kam s tím zajít, bydlím na vesnici, takže tady opravdu nikoho, kdo by se v tom tolik vyznal, nenajdu. Každopádně to mám autem jen 35 minut do Prahy, takže tam by najít někoho specializovaného určo problém nebyl, co myslíte? Mám se zeptat kadeřnice, která mě stříhala posledně, nebo rovnou k nějakému lékaři?
Žena, Celkem 70 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
V Praze to rozhodně problém není, já sama tam na vyšetření byla a jak už jsem psala, vyloženě mě tam zachránili :-D nedomnívám se ale, že by kadeřnice dokázala rozpoznat, co je u vlasů za problém a příčinu, to s nějvětší pravděpodobností opravdu ne. Vyšetření, na kterém vám vlasy vyšetří, se říká trichologické, kdyžtak si o tom můžete přečíst víc tady: https://www.clinicalhair.cz...setreni
Žena, Celkem 64 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Aha, tak to jsem dřív ani neslyšela, nojo - my vesničani :-D Opravdu moc děkuji, článek jsem si přečetla a zjistila si i nějaké další info na netu a vypadá to nadějně, tak snad mi taky pomůžou. Hezký večer a ještě jednou velké díky, Eliška
Žena, Celkem 70 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci