Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

operace očních víček

Poraďte: má někdo zkušenosti s operací očních víček v očním klinice GeminiBrno? Zajímá mně konkrétně odborná zdatnost MUDr.Bazalové?
Kromě toho jsem se zajímala io centra plastické chirurgie. Ozvalo se mně plastické centrum "EFFECTCLINIC" Brno, Královo Pole - MUDr.Justan. Ozvěte se někdo, kdo máte zkušenosti z kliniky nebo z platického centra. Protože mně hodne záleží na úspěšnosti provedení operace. Díky.
Žena, Celkem 1 příspěvek na Poraď.cz. 12.04.2012 09:15
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
VerušF (neregistrovaný uživatel)
VerušF
Ahoj, já tedy s GeminiBrno zkušenost nemám, ale byla jsem na operaci očních víček u paní dokorky Průchové http://www.plasticka-chirur...astika/ a jsem velmi spokojena. Přikládám odkaz, kde je více informací o operaci a kontaktní formulář v případě zájmu.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Marrtina (neregistrovaný uživatel)
Marrtina
Já byla na operaci horních víček u pana doktora Justana a určitě si nemůžu na nic stěžovat. Veškerý průběh před samotným zákrokem byl profesionální, ale na přátelské úrovni, pan doktor mi vysvětlil vše, co mě čeká včetně možných komplikací, které by zákrok mohl mít. Samotný zákrok byl proveden výborně, s výsledkem jsem moc spokojená, komplikace se neobjevily a po pár týdnech, když zmizely modřiny, jsem měla víčka jako za mlada :)
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
V gemini jsem byla na laserové operaci očí, to proběhlo naprosto v pořádku, ale bylo to ve zlíně. S dr.Justanem mám zkušenost jenom co se týče liposukce,ale ta proběhla bez chybičky, takže ho klidně můžu doporučit.
A byla jsi už někde? Kdyžtak sem napiš zkušenost, aspoň tím poradíš někomu jinému :)
Žena, Celkem 11 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Kate (neregistrovaný uživatel)
Kate
Operaci očních víček jsem podstoupila také u dr. Justana. Musím říct, že je to opravdu milý a také šikovný plastik. Samozřejmě jsem se operace bála, ale teď vím, že není čeho. Bolely mě akorát injekce, ale pak už jsem nic necítila.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Polu (neregistrovaný uživatel)
Polu
Ahoj,
uznávaný doktor na plastiku obličeje a jeho částí je i MUDr. Peter Ondrejka z kliniky MedicomVip. Tady je jeho životopis: http://www.medicomvip.cz/ty...ndrejka

Byla u něj kamarádka a říkala, že doktor byl profesionál a péče na klinice byla také super.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Tomáš (neregistrovaný uživatel)
Tomáš
Polu: MUDr. Ondrejku znám. Byla u něj sestra a také spokojenost. Zákrok se povedl, doktror byl profesionální.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Ahoj já se chystám na vyšetření teď v pondělí do Gemini tak pak dám taky vědět ale slyšela jsem a četla jenom pochvalu tak snad se mi to potvrdí :) Jinak je pravda že před operaci bych nesměla mit nějaky den čočky?
Žena, Celkem 17 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Zdravím ja mam za sebou horní víčka , teď se chystám na spodní. Nic to není, akorát pár modřin, ale to tak do 14 dní zmizí. Výsledek stojí za to. Doporučuju k zákroku zvolit Gemini ja jsem s jejich praci spokojená na jedničku gemini. cz
Žena, Celkem 51 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Takže je asi vhodné aby mě po operaci někdo vyzvedl co?
Žena, Celkem 17 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Víčka mě trápila dlouho ale dlouho jsem to taky přecházela, až pak moje oči byli neustále unavené. Po plastice už je po problému a nejen tom estetickém :). Osobně mohu doporučit kliniku gemini, mají pobočky po celé republice- gemini.cz
Žena, Celkem 36 příspěvky na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
[b][url=http://www.cheapuggboots.cn/]ugg infants[/url][/b]
[b][url=http://www.cheapuggboots.cn/]ugg accessories promotion sales[/url][/b]
Just as you find a wristwatch on an online site does never mean it's a real deluxe watch.Some hit off watches have some pretty established looking web pages.Make sure acquire your look at from a trendy dealer so that you can insure that you will be not getting scammed.If just one place the truth is a particular watch for sale is on the web this may perhaps be another sign it is a bump off.
Luxury brandnames of watches usually are not sold at more than a 50% discount regardless of the.Even probably the most aggressive dealer will likely not give you actually this big on the discount away from the retail fee.If the particu<strong><a href="http://www.cheapuggboots.cn...>ugg infants</a></strong>
<br>
<strong><a href="http://www.cheapuggboots.cn...>ugg accessories promotion sales</a></strong>
<br>
<br />
Just as you find a wristwatch on an online site does never mean it's a real deluxe watch.Some hit off watches have some pretty established looking web pages.Make sure acquire your look at from a trendy dealer so that you can insure that you will be not getting scammed.If just one place the truth is a particular watch for sale is on the web this may perhaps be another sign it is a bump off.<br />
<br />
Luxury brandnames of watches usually are not sold at more than a 50% discount regardless of the.Even probably the most aggressive dealer will likely not give you actually this big on the discount away from the retail fee.If the particular dealer will give you this good on the discount it has the probably a fabulous fake.Luxury brands will also be not marketed at clearance or perhaps end of your season product sales.There is not a need for your retailer to trade their helpful jewelry within such great discounts.<br />
<br />
If you feel you are finding a true luxury watch, be for sure to plumbing service.You is capable of doing this research from the comfort of home over the internet.Do a explore the model of watch you want to purchase.In case your watch will not be a fraudulent dealers will certainly discuss its quality.Collectors plus owners may also be discussing your assets of your watch.If anyone cant find anything similar to this when you will a investigation beware that it might be a knock off.A small number brands that are usually imposters are generally Klaus Kobec, Krug Baumen, as well as Montre Suisse.<br />
<br />
Keep in mind that every deal in which looks also good that they are true generally is.Luxury watches are not going to be offered for sale at seventy to 95% off.These lower prices are created to draw your own attention from the the high-quality and onto the actual fact that you will be saving a huge amount of money.Be sure you pay awareness of quality to make sure you don't get scammed.Even in the event you save plenty, you could save much more if you will have just went around to the city store and skipped the middle man.When investing this much money to a watch, be sure you also invest plenty of time to assure it can be a worth whilst investment.
Žena, Celkem 147 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Zdravím tak já jsem podstoupil vstupní vyšetření na Oční klinice Gemini v Brně. Kromě jednoho mám všechny parametry takové, že vyhovují operaci. Jediné nevyhovující jsou velmi široké zornice-8,7 mm a 8,5 mm. Lékařka mi říkala, že je to individuální, ale že za šera budu po zákroku špatně vidět, budu citlivější na oslnění, mít kruhy kolem světel apod(ale záleží na mé citlivosti). Nicméně rád si poslechnu zkušenosti co a jak. Chtěl bych se zeptat, jestli si někdo již nechal udělat zákrok s takto širokými zornicemi a jak vidí v současnosti?
Muž, Celkem 68 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Teď mají třeba tady slevu http://www.gemini.cz/20let-lasik/ Ta sleva, kterou nabízejí je znatelná. Myslím, že by se vyplatilo vzhledem k tomu že běžně to je tak 16 000
Žena, Celkem 17 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Taky jsem hledala po Brně nějakého doktora pro syna, ale nemohla jsem najít, až mi známá doporučila zkusit ten Gemini. My tam jsme třeba spokojení, ale chapu že jsou lidi kteří se operace bojí. Pak si myslim že by si o tom ale měli zajit minimalně promluvit s odbornikem!
Muž, Celkem 16 příspěvek na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Já byla v Praze, salónu amarylliscentrum.cz/. Nechala jsem si tam udělat plastiku očních víček. Vše semnou probraly, jak to bude probíhat atd..... A dopadlo to krásně fakt jsem byla spokojená, za mě můžu doporučit.
Žena, Celkem 64 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci